Tréningový plán pre ženy na chudnutie

treningovy-plan-pre-zeny-cvikyVäčšina tréningových plánov je zameraná na mužskú populáciu a na ženy sa zabúda. Preto ženy radšej do fitnescentra nechodia, nakoľko nevedia, čo majú cvičiť. Práve kvôli tomu je tu náš tréningový program špeciálne určený ženám na chudnutie a formovanie postavy.

Budú mi rásť svaly?

Na začiatok ozrejmím všetkým ženám, NEBOJTE SA! nebudete mať svaly ako kulturista. Ženské telo je iné a obsahuje len v malom množstve hormóny pre budovanie svalov. Navyše muži cvičia úplne odlišné tréningy. Odpoveďou je jednoznačné nie.

 

Ako zrýchliť metabolizmus?

Pravidelným cvičením sa Vám zrýchli metabolizmus a vy tak môžete začať chudnúť. Neočakávajte však, že po 2 cvičeniach zhodíte 10Kg! 70% úspechu je v strave, preto dbajte na zdravú, vyváženú stravu a jedzte pravidelne minimálne 5x denne. Účinky sa dostavia rýchlejšie. Tento tréningový plán pre ženy na chudnutie je zaručeným spôsobom ako dosiahnuť svoj cieľ.

 

Ako často cvičiť?

Optimálne množstvo tréningov sú 3 za týždeň. Medzi každým tréningom si nechajte aspoň 1 deň pauzu na regeneráciu buniek. V dni voľna si doprajte oddych, prípadne plávenie alebo aeróbne formy pohybu, beh, zumba..

 

Ako dlho odpočívať medzi sériami pri cvičení?

Neodpočívajte dlho, vydýchajte sa a znova začnite so sériou. Optimálny čas je od 30 do 60 sekúnd.

Tréningový plán rozpis cvikov TU

 

https://www.facebook.com/chudnutiedieta.sk

 
Product
Tréningový plán pre ženy na chudnutie
Type
Tréning
Reviewed by

on 2013-08-22
Rating
Summary
Super plán, idem vyskúšať, dúfam že schudnem čo najviac.. Dám vám vedieť.. :-*

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *