Zázrak pre pečeň – Pestrec mariánsky

 

Pestrec je rastlina, ktorej plody sa používajú pri ochoreniach a poškodení pečene, napr. pri žltačke typu B a C, cirhóze, steatóze (stukovatení) pečene, pri otravách v dôsledku intoxikácie alkoholom, drogami, priemyselnými chemikáliami alebo hubami.

2538719_304-304-true

Jeho podávanie nielen urýchľuje regeneráciu tkaniva pečene, ale celkovo zvyšuje šancu na prežitie (napr. po požití muchotrávky).

Čo by sme mali o pečeni vedieť:

Pečeň patrí k najdôležitejším orgánom ľudského tela, bez nej nedokážeme fungovať. Najdôležitejšou jej funkciou je prečisťovanie krvi. Cesta akejkoľvek potraviny, vrátane liekov musí prejsť najprv vždy cez pečeň.Dochádza v nej k premene (metabolizmu) vstrebaných cukrov, bielkovín a tukov a k príprave na ich použitie v organizme.V pečeni sa taktiež tvorí žlč, ktorá ovplyvňuje vstrebávanie tukov a niektorých vitamínov. Pomocou žlče sa tieto prebytočné látky vylučujú. Pečeň tiež slúži, ako sklad pre energiu a dôležité látky, ktoré naše telo potrebuje.Podľa potreby ich neskôr uvoľňuje do krvného obehu.

Ochorenie pečene je jedným z najnebezpečnejších ochorení vnútorných orgánov človeka a preto by sme sa mali snažiť udržiavať pečeň v čo najlepšom zdraví.

Potrebujem Pestrec aj ja?

Pečeň dnešného moderného človek bežne podstupuje zvýšenú záťaž vplyvom znečistenia životného prostredia, kozmetiky, čistiacich prostriedkov, nevyváženej stravy s nadbytkom chemikálií v strave, stužených tukov, konzervantov, fajčenia i obezity. Pečeni škodí aj stres, prepracovanie a plytké dýchanie, užívania liekov vrátane hormonálnej antikoncepcie, alebo liekov na podporu plodnosť, taktiež nadmerné solenie.

Problém s pečeňou sa  môže prejaviť takto:

-problematická menštruácia – veľmi silné alebo slabé krvácanie, bolesti pred a počas menštruácie, PMS

-neplodnosť a opakované potraty

-narušená zrážanlivosť krvy

-kožné problémy – ekzémy, akné

-narušené trávenie – zhoršené trávenie mastných jedál a i.

-náladovosť, výbuchy hnevu

-bolesti hlavy

Stav pečene si môže každý overiť u lekára pečeňovými testami (vyšetrenie z krvi). Týmto spôsobom sa preukážu stredne vážne až vážne stavy. Pri miernom zhoršení pečeňových funkcií sú testy často ešte v norme, citlivejšie osoby však už môžu pozorovať zdravotné problémy.

Mne boli zistené zhoršené pečeňové testy kvôli rôznym liekom. Nato mi lekárka samozrejme predpísala ďalšie lieky, čo som už však odmietla. Začala som hľadať všetko možné na internete, až som sa dostala k Pestrecu.

Pri  jeho kúpe je potrebné dať si pozor na rôzne šmejdy, tváriace sa kvalitne. Kvalitu Pestreca udáva množstvo silymarinu v ňom.

Hľadala som na veľa stránkach, vždy sa snažím samozrejme hľadať tak, aby moja peňaženka príliš nezaplakala a výsledok? Podarilo sa na stránke www.namaximum.sk je Pestrec mariánsky v perfektnej kvalite a za skvelú cenu.

A  musím potvrdiť liečivé účinky Pestrecu. Pečeňové testy sa mi po jeho užívaní výrazne zlepšili, takže môžem ho len odporučiť.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *