Konečne spaľovač s účinným zložením?! – Chilli weight loss

 

Spaľovače tuku sú snáď najznámejším a najvyhľadávanejším doplnkom výživy.IMG_5184

Siahne po ňom väčšina ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Predsa len sme lenivci a povedzme si úprimne, prečo si chudnutie neuľahčiť, ak sa to dá.

Spaľovače sú super vec, no treba povedať, že väčšina z nich je neúčinná. Sú skryté za krásny obal, super reklamu a samozrejme vysokú cenu.

Veľa zo spaľovačov majú vo svojom zložení neúčinné látky, ktoré vám chudnutie nezaručia. Samozrejme spaľovač sám osebe význam nemá nech je akokoľvek dobrý. Je to doplnok, základom je vždy upravený jedálniček a správny pohyb.

V tomto článku vám chcem predstaviť nový spaľovač – Chilli burner, ktorý nájdete na stránke www.namaximum.sk

Vždy, keď si idem kúpiť nejaké jedlo alebo doplnok výživy, prečítam si zloženie na zadnej strane, aby som vedela, čo výrobok naozaj obsahuje. Výnimkou nebol ani tento nový spaľovač a poviem vám, bola som nadšená. Zloženie je maximálne premyslené, veď sa pozrite. J

 

Zloženie: kofeín, extrakt z chilli papričiek, extrakt zo zeleného čaju, acetyl l-karnitín, vitamín B3 (niacin), extrakt z čierneho korenia, chróm pikolinát.

 

Aké sú účinky jednotlivých zložiek?

  • Kofeín je látka, ktorá má silné stimulačné účinky na nervovú sústavu a podporuje spaľovanie tuku. Je vhodný pred fyzickým výkonom, pre zvýšenie pozornosti a pre odstránenie únavy, pomáha premieňať tukové zásoby na zdroj energie počas výkonu.
  • Extrakt z chilli papričiek – Je známe, že jedným z účinkov chilli je aj ich vysoká schopnosť spaľovať prebytočný tuk, ktorý premieňajú na energiu. Kapsaicín totiž dokáže aj odbúravať uložené tukové zásoby a znižovať príjem kalórií do tela. Jedinci, ktorí pravidelne konzumujú kapsaicín, sú o 8 % chudší ako ostatní. Pri výskumoch sa tiež dokázalo, že u výskumných myší zničil kapsaicín až 80 % nádorových buniek. Účinok sa prejavil pri dávke 400 mg týždenne, čo je približne množstvo 3 až 8 habanera papričiek.
  • Extrakt zo zeleného čaju – asi najzaujímavejšou vlastnosťou pre všetkých, ktorí chcú schudnúť je jeho termogénny účinok. Výťažok zo zeleného čaju pomáha zvýšiť zapojenie tukov do energetického výdaju. Ďalej má antioxidačný účinok, znižuje chuť do jedla, znižuje cholesterol a pomáha pri bolestiach hlavy.
  • Acetyl L-carnitín – je acetylová formula L-karnitínu, známeho a tradičného spaľovača tukov. Karnitín usmerňuje prechod mastných kyselín do buniek, kde sa premieňajú na energiu. Počas výkonu je potrebný,            nakoľko zvyšuje príjem kyslíka do svalov. Napomáha ku spaľovaniu tukov, odďaľuje pocit únavy, znižuje poškodenie         svalov počas dlhých tréningov, zvyšuje výdrž pri anaeróbnych aktivitách, napomáha  pri sústrední a zlepšovaní           pamäte  a znižuje agresivitu, tiež podporuje kvalitu spermií.
  • Vitamín B3 – pomáha produkovať energiu z prijatých potravín a taktiež napomáha udržiavať zdravý nervový a tráviaci systém.
  • Čierne korenie – má potenciál stimulovať žalúdočné šťavy a zvyšovať mieru metabolizmu. Čím vyššia je rýchlosť metabolizmu, tým rýchlejšie dokáže telo spaľovať tuky.
  • Chróm picolinát – je schopný mierne tlmiť pocit hladu, a tiež zmierňovať chuť na sladké. Je to zdôvodnené tým, že chróm pomáha udržiavať vyrovnanú hladinu krvného cukru. Ak je hladina krvného cukru stabilná, človek nemáva “záchvaty žravosti”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *