Skvelý doplnok na chudnutie – Synephrine

 

Človek je tvor lenivý, no tiež veľmi vynaliezavý.                                                                                                     Neustále si chceme niečo uľahčiť.

Chudnutie nie je v tomto smere žiadna výnimka.

Bez názvuNa chudnutie existuje obrovské množstvo rôznych spalovačov tukov, ktoré vedia pri chudnutí pomôcť. Keď si pozrieme ich zloženie, vo väčšine nájdeme zložku s názvom synephrine (synefrín), čo je to zač? a prečo je pridávaný  takmer do každého produktu na chudnutie?

Synephrine (synefrín)

je extrakt z rastliny  Citrus Aurantium.

Je vysoko účinnou funkčnou látkou používanou na efektívne chudnutie. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, čo zvyšuje energetický výdaj počas dňa.

Tento termogénny účinok funguje v pokoji aj pri fyzickej záťaži.

Princíp fungovania Synephrine spočíva v schopnosti vyvolať v organizme  tzv. pocit chladu (synefrín pôsobí len na receptory – fyzicky zimu necítime) – telo začne produkovať viac tepla, čiže začne spotrebovávať viac energie, ktorú získava z uložených tukov.

Dávkovanie  synephrinu

Dávkovanie sa na obaloch výrobcov  môže líšiť, odporúčaná jednorazová a na Slovensku i v Čechách zákonom povolená dávka, je na jednu tabletu 10mg. Za deň sa prijímajú 1-2 tablety. Odporúča sa synephrine užívať na lačno, prípadne s odstupom 1,5 – 2 hodiny po jedle a taktiež pred cvičením. Keďže účinok synephrinu  je povzbudzujúci, jeho večerné prijatie by mohlo spôsobiť nespavosť. Medzi poslednou dávkou a spánkom, by malo byť  6 hodín.

Stačí mi na schudnutie synephrine?

To určite nie. Je dôležité si uvedomiť, že neexistuje žiadna pilulka, po ktorej konzumácii by sme zázračne schudli.

Ak by také niečo existovalo, na svete by nebolo obézneho človeka. Synephrine je perfektným pomocníkom pri chudnutí a jedným z mála doplnkov, ktoré naozaj overene fungujú.

Treba však aj upraviť stravu a pridať pohyb. Bez toho to nikdy nepôjde. Synefrín zvyšuje bazálny metabolizmus a pri vhodnej pohybovej aktivite uvoľňuje rýchlejšie energiu z tuku. Nemal by sa preto stať hlavným nástrojom chudnutia, ale len doplnkom, ktorým aj je.

V najvyššej čistote a kvalite synephrine nakupujem na stránke www.namaximum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *