Blahodarné účinky štiav z Aloe Vera

Určite každý z vás už počul o zázraku medzi rastlinami – Aloe Vera.  Zázrakom prírody je nazývaná práve pre svoje zdravotné účinky.

V dnešnej dobe je aloe vera na každom kroku. Nájdeme ju v každej predajni s potravinami. No treba si vedieť vybrať správny produkt. Dôležité je percento obsahu šťavy v produkte, čo si môžete overiť priamo na obale výrobku. Všeobecne platí, čím vyšší obsah čistej zložky (Aloe Vera) ,tým kvalitnejší a zdraviu prospešnejší výrobok.

Donedávna som nevedela nájsť kvalitnú a vysokopercentnú šťavu z aloe, no to už teraz neplatí.

Na stránke www.namaximum.sk som našla úžasný produkt, ktorý obsahuje 99,5% BIO šťavy z Aloe Vera . Skvelé na ňom je to, že nie je riedený s vodou, ani koncentrátom. Tiež tam nie sú pridané žiadne umeliny, farbivá, ani cukry. A to, že ho tam majú za bezkonkurenčnú cenu, už ani nemusím písať.

Aké sú výhody pitia tejto štavy z Aloe Vera?

Pitie šťavy z Aloe Vera pravidelne doplní telo o esenciálne aminokyseliny obsiahnuté v rastline. Aloe obsahuje dvanásť prírodných látok, ktoré znižujú zápal bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež má protizápalové účinky a podporuje mobilitu kĺbov a svalov.

 

Obsahuje dôležité vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacin. Pitie dennej dávky v podobe štiav Aloe Vera výrazne posilní telesný obranný systém proti akémukoľvek oxidačnému stresu.

Minerály nájdené v šťave rastlín, ako meď, železo, sodík, vápnik, zinok, draslík, chróm, horčík, mangán sú ďalším dôvodom prečo je dobré denne užívať dávku štiav z rastlín Aloe Vera. Tieto minerálne látky sú dôležitým prvkom pri stavbe, ale aj obnove nášho tela, udržiavaní pevnosti našich kosti, chrupaviek, pružnosti svalov a iných dôležitých funkcií potrebných pre plnohodnotný a zdravý život.

Ak sú tieto šťavy užívané pravidelne, podporujú trávenie a prirodzené čistenie tráviaceho systému. To je ideálne riešenie pre tých, ktorí trpia zápchou.

Na sebe som si všimla, že pravidelné pitie tejto šťavy mi neskutočne pomohlo  s pálení záhy, ktorá ma trápila veľmi často. Taktiež som spozorovala, že odkedy túto šťavu, pijem som nebola chorá . Ja som bývala nachladnutá aspoň 5krát za rok, čo je skvelé. Šťavu teda môžem určite odporučiť ľudom, ktorí trpia  respiračnými ochoreniami. Aloe Vera môže pomôcť tým, ktorí sú často nachladení, alebo často trpia zápalom dutín, bronchitídou, herpesmi, upchatým nosom, a ďalšími respiračnými poruchami. Šťava takisto pomáha pri znižovaní hladiny krvného cukru.

Výhod pitia šťavy z Aloe Vera je nespočetne veľa. Preto vám určite odporúčam ju vyskúšať a určite na sebe pocítite kladné zmeny.

 

Autor:  Lucka Žuffová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *